Утилізація будівельних відходів в Києві та Україні

Утилізація будівельних відходів в Києві і Україні - один з основних напрямків діяльності ЗВПП «Регіон-2001». Підприємство приймає на утилізацію різні будівельні відходи (цеглу, залізобетон, деревину, скло, полімерні відходи) в будь-яких обсягах. «Регіон-2001» веде співпрацю, як з приватними фізичними особами, так і з підприємствами, будівельними компаніями та фірмами. Довіривши роботу професіоналам, ви можете сподіватися на те, що очікуваний результат буде досягнутий в самі стислі терміни.

У великих містах України проблема вивозу будівельного сміття стоїть особливо гостро. Будівництво ведеться стрімкими темпами, а міські служби не справляються зі своєчасною утилізацією таких відходів. Саме тому важливо мати під рукою контакти служби, яка надає послуги в сфері утилізації відходів. Утилізація будівельного сміття - раціональне рішення, адже в процесі переробки можна отримати вторинну сировину, заощадивши при цьому природні ресурси.

Вивіз сміття з будівельного майданчика вимагає використання спецтехніки: великогабаритних контейнерів великої місткості, екскаваторів і т.д. ЗВПП «Регіон-2001» володіє усіма необхідними засобами для утилізації будівельного сміття в будь-яких обсягах.

Вартість утилізації будівельних відходів


Вартість утилізації будівельних відходів залежить від ряду факторів, тому в кожному конкретному випадку вираховується в індивідуальному порядку. Підприємство «Регіон-2001» пропонує кращі тарифи на весь спектр заявлених послуг. Співпраця з заводом виправдає всі ваші очікування - швидко і якісно територія буде звільнена від будівельного сміття, який буде відправлений на переробку в цілях отримання цінної вторинної сировини.

Ми завжди надамо послуги з утилізації будівельних відходів в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ