Вивантаження листового скла з жд вагонів

Навантаження й розвантаження скла відноситься до тих робіт, які вимагають від виконавців дбайливого ставлення. Скло - крихкий вантаж, тому при роботі з ним застосовують делікатні способи навантаження. Правильна організація навантаження і розвантаження вантажів такого роду важлива. Ми розповімо, за якими правилами рекомендується проводити роботи зі скляним вантажем.
Упаковка скла при навантаженні
погрузка скла

Навантаження скла - складна і відповідальна робота. При її виконанні краще дотримуватися спеціальні правила навантаження і розвантаження вантажів, подбавши заздалегідь про підготовку вантажу до перевезення.

    
Якщо має бути транспортування, листове скло і скляні предмети поміщають в додаткову упаковку.

    
Під час навантаження скло ставиться на м'яку підкладку, а самі вироби обертають в бульбашкову плівку або крафт-папір. Це захистить поверхні від відколів і подряпин.

    
Якщо перевозиться листове скло в пачках, при навантаженні і кріпленні вантажів використовують дерев'яні ящики, в які упаковують листи.

    
Навантаження на складі здійснюється за допомогою автонавантажувачів. Скло при цьому краще упакувати в щільну тару і укласти на палети.
транспортування скла

Скло перевозять при наявності додаткового кріплення. Якщо виконується навантаження машини, то кузов автомобіля, в якому перевозиться скло в листах або склопакети, рекомендується обладнати спеціальної пірамідою.

Ті ж правила діють при ж / д перевезення. Листи перевозять в критих вагонах у вертикальному або похилому положенні, попередньо помістивши їх в дерев'яні пакети. Під час навантаження вагонів склом встановлюються розпірки, які дозволяють надійно зафіксувати вантаж при транспортуванні.


Вивантаження листового скла з жд вагонів
Вивантаження листового скла з жд вагонів