Вивантаження і зберігання пестицидів, добрив і агрохімікатів по Україні


Наше підприємство може надати послуги по: розвантаження, завантаження та зберіганні пестицидів, добрив і агрохімікатів


На сьогоднішній день сільське господарство повсюдно використовує хімічні засоби захисту рослин - пестициди та мінеральні добрива, так як від цих двох хімічних складових господарського процесу безпосередньо залежить якість і кількість майбутнього врожаю.

Агрохімікати допомагають впоратися з найскладнішими проблемами, що виникають під час сезонних робіт і вирощування культур, - грибковими захворюваннями, бур'янами, шкідниками, кліщами і так далі. А добрива насичують грунт необхідними поживними речовинами, які забезпечують оптимальні умови для росту і розвитку сільгосп культур. Але, щоб не нашкодити рослинам і довкіллю, необхідно не тільки знати норми внесення і дозування добрив і пестицидів, а також потрібно чітко і строго дотримуватися правил їх зберігання.

Наша компанія пропонує зберігання пестицидів, гербіцидів, мінеральних добрив, регуляторів росту та інших агрохімікатів. Не у всіх є можливість і місце виділити для їх зберігання відповідні приміщення. Наприклад, якщо це індивідуальний підприємець, який орендує на сезон поля, у якого немає своїх складів і об'єктів переробної промисловості, який відразу після збору врожаю, здає все в великі підприємства за оптовими цінами, може зберігати залишки куплених добрив в компанії, де він їх придбав. У наступному році, він зможе їх використовувати. Такою послугою можуть скористатися і великі сільськогосподарські компанії, у яких є необхідні приміщення.
Вивантаження і зберігання пестицидів, добрив і агрохімікатів