Відправка і приймання лісоматеріалів залізницею

Залізничне транспортування лісу найбільш вигідне для постачальників і покупців. Перевезення лісу залізницею дозволяє переміщати і контролювати одночасно значну партію лісоматеріалів. Фахівці компанії «Регіон-2001» підберуть для вас найбільш вигідний варіант переміщення вантажу, вид транспортної платформи або вагона, прорахують вартість з урахуванням усіх факторів транспортування, навантаження-розвантаження, організаційних моментів в процесі доставки.

На території України залізнична мережа досить розвинена, транспортування вантажів таким способом складає 55 - 57% всіх вантажних перевезень, і спостерігається стійка тенденція до збільшення обсягів. Це говорить про надійність послуг по залізничному транспортуванні і хорошій базі для логістики міжнародних перевезень. Відправка та приймання лісоматеріалів залізницею - для нас - це нові напрацювання, а для вас - зручність від співпраці з нами.

Ми забезпечимо умови, при яких перевезення дерева буде найбільш вигідним для вашого бізнесу. Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві. Для цього лише потрібно укласти з нами договір на певний обсяг послуг або зробити разовий запит і оплатити рахунок.