Продаж вугілля і торфу із з/д вагонів

Енергетичне вугілля

На сьогоднішній день в Україні видобувають переважно енергетичне вугілля.

Енергетичне вугілля призначене для спалювання на теплових електростанціях, а також для використання в цементній і хімічної промисловості, а також на цукрових заводах. При цьому близько 90% цього палива споживають енергогенеруючі компанії. Решта 10% розподіляють між собою фізичні особи, металургійні заводи та інші промислові підприємства на кшталт виробників цементу, цукру, соди. Крім того, потрібно враховувати транспортні витрати з перевезення вугілля від вуглевидобувного підприємства, в чому у нас завжди буде цікава ціна завдяки прямому постачанню від виробників викопної.

Ми пропонуємо своїм клієнтам купити торф оптом (Україна) за найвигіднішими цінами


Видобуток торфу в нашій країні здійснює держконцерн «Укрторф». У всій Україні є понад 3 тис. Родовищ торфу. Їх розробкою займаються підприємства, що входять до структури «Укрторфу» і що ведуть свою діяльність в різних областях України. Якщо Ви захочете придбати у нас торф оптом, ціна товару буде оптимальною, а якість бездоганним.

Питання якості торкнуться не випадково. ГК «Укрторф», а разом з ними і наша компанія, ручається за незмінно високу якість видобутої і продукції, що поставляється, яка була схвалена відповідними документами (атестат, результати і протоколи випробувань). Ми поставляємо торф оптом і в роздріб, і якістю продукції наші клієнти незмінно задоволені.

Торф досить широко застосовується в побуті і комунальній сфері, а також в різних областях народного господарства. На нашому сайті Ви можете оформити заявку на оптову закупівлю торфу для опалення котелень, водонагрівальних котлів, промислових і побутових печей, а також інших агрегатів, які виробляють тепло.

Звісно, якщо Ви купуєте торф оптом, ціна буде нижчою за роздрібну. Так що, якщо торф'яне паливо Вам потрібно в досить великих кількостях, доцільно буде замовити поставку торфу в вагонах до потрібної станції призначення. Всі подробиці Ви можете дізнатися у наших менеджерів, звернувшись за вказаними контактними телефонами.

Доставка по Київській і Чернігівській областям, і населених пунктів: Бровари, Київ, Чернігів, Козелець, Згурівка, Бориспіль, Баришівка, Бобровиця, Острер, Прилуки, Ніжин, Яготин, Березань, Переяслів-Хмельницький, Ічня.

Енергетичне вугілля
торф