Продаж металопрокату із з/д вагонів

Цінова політика і умови роботи з нашою компанією направлені на збільшення товарообігу. Це виражається в індивідуальному підході до кожного клієнта, конкурентного опрацювання ринку на предмет Вашої потреби, прискоренні виходу вагонів, оперативне інформування про початок прокату, вихід вагона і прибуття на станцію вантажоодержувача, використанні транзитних складів у відсутності під'їзних шляхів у клієнта, можливості перевантаження товару, який прийшов в вагоні, в наш автотранспорт і доставки до складу клієнта, надання пільгових умов оплати для постійних клієнтів.

Крім широкого асортименту продукції, кожному покупцеві ми пропонуємо комплексний сервіс: порізку, порубку, навантаження і доставку виробів металопрокату, незалежно від того, який обсяг продукції вам необхідний. Ми боремося за кожного клієнта і тому відвантажуємо металопрокат і Немірна, в будь-яких кількостях - в роздріб і оптом, від метра до вагона, на вашу вимогу. Таким чином, вам не потрібно переплачувати за зайві обсяги: ви берете рівно стільки металу, скільки вам необхідно, і саме такого, який вам потрібен.

Компанія має в своєму розпорядженні сучасний технічно оснащений металлосклад з розвиненою інфраструктурою, власними під'їзними залізничними коліями і великим автопарком.

В умовах високої конкуренції на ринку металопрокату, ми відрізняємося постійною наявністю основного асортименту продукції на складі. У зв'язку з великими обсягами поставок ми зможемо запропонувати вам металопрокат ціни на який вигідно відрізняються від конкурентів. Наша логістична служба організовує доставку, як оптовими партіями, так і в роздріб.

Доставка по Київській і Чернігівській областям, і населених пунктів: Бровари, Київ, Чернігів, Козелець, Згурівка, Бориспіль, Баришівка, Бобровиця, Острер, Прилуки, Ніжин, Яготин, Березань, Переяслів-Хмельницький, Ічня.