Продаж і доставка цементу із з/д вагонів

Цемент - штучна неорганічна в'язка речовина. Один з основних будівельних матеріалів. При взаємодії з водою, водними розчинами солей та іншими рідинами утворює пластичну масу, яка потім твердне і перетворюється в камневидное тіло. В основному використовується для виготовлення бетону і будівельних розчинів. Цемент є гідравлічним в'яжучим і має здатність набирати міцність у вологих умовах, чим принципово відрізняється від деяких інших мінеральних в'яжучих - (гіпсу, повітряного вапна), які твердіють тільки на повітрі.

Продаж і доставка цементу із з/д вагонів - один з напрямків діяльності нашої компанії «Регіон-2001», яка співпрацює з найбільшими Українськими заводами-виробниками цементу. Доставка цементу оптом навалом і фасованою тарою.

Ми готові запропонувати якісний цемент оптом марок ПЦ ІІ/А-Ш-400, ПЦ ІІ/Б-Ш-400, ПЦ II/А-Ш-500. Доставка по Київській і Черніговській областям здійснюється власними цементовозами або з/д вагонами, а так само самовивезення. Вартість доставки - за домовленістю, в залежності від віддаленості місця розвантаження цементу від складу. Доставка цементу оптом здійснюється в залежності від партії, по 5, 10, 15, 20 і 30 тонн по Київській і Чернігівській областям, і населених пунктів: Бровари, Київ, Чернігів, Козелець, Згурівка, Бориспіль, Баришівка, Бобровиця, Острер, Прилуки, Ніжин, Яготин, Березань, Переяслів-Хмельницький, Ічня.