Продаж і доставка щебеню із з/д вагонів

Гранітний щебінь - це один з найбільш затребуваних сипучих будівельних матеріалів і являє собою зернисту тверду гірську породу. Його видобуток відбувається шляхом підриву частини гранітної скелі і дроблення скельних фрагментів з подальшим просіюванням по фракціям. Даний матеріал активно використовується в цивільному і промисловому будівництві.

Продаж і доставка щебеню - один з напрямків діяльності нашої компанії «Регіон-2001». Ми співпрацюємо з виробниками щебеню безпосередньо, що дозволяє нам встановлювати доступну вартість на продукцію і уникати цілого ряду націнок і комісій.

У нас можете придбати наступні фракції гранітного щебеню:
  • Гранітний відсів
  • Фракція 2-5, 3-10, 5-10, 5-15 і інші
  • Фракція 5-20
  • Фракція 20-40
  • Фракція 40-70
  • Фракція 25-60

Властивості і характеристики матеріалу


Перш, ніж купити щебінь гранітний обов'язково ознайомтеся з основними показниками, які визначають його придатність для різних промислових або будівельних цілей.

Лящадність залежить від наявності в структурі щебеню зерен, які можуть мати голкувату або пластинчасту форму. Наявність таких зерен є головною причиною утворення пустот в його структурі, за рахунок чого збільшується витрата матеріалу, погіршується цілісність матеріалу.

Радіоактивність. Матеріал з високою радіоактивної стійкістю застосовують в будівництві споруд в безпосередній близькості з об'єктами, що представляють радіоактивну небезпеку.

Морозостійкість залежить від кількості циклів заморожування без порушення цілісності матеріалу. Визначають такі марки гранітного щебеню: F15; F25; F50; F100; F150; F200; F300; F400.

Міцність визначається показником втрати маси матеріалу в результаті зовнішнього впливу. Ще даний показник називають роздрібнюванню щебеню. Розрізняють показники міцності матеріалу, від найвищого показника М1200-1400 до самого слабкого М200.

Доставка по Київській і Чернігівській областям, і населених пунктів: Бровари, Київ, Чернігів, Козелець, Згурівка, Бориспіль, Баришівка, Бобровиця, Острер, Прилуки, Ніжин, Яготин, Березань, Переяслів-Хмельницький, Ічня.