Контейнерні перевезення залізничним транспортом з розвантаженням і зберіганням

Контейнерні перевезення - вантажні перевезення, при яких транспортування вантажу здійснюється за допомогою знімних транспортних пристосувань (контейнерів). Контейнерні перевезення відносяться до мультимодальних перевезень.

Мультимодальні або комбіновані перевезення являють собою доставку вантажів з використанням як мінімум двох видів транспорту. Вони дозволяють поєднувати можливості морського, залізничного, автомобільного транспорту, при цьому вантаж не вимагає додаткової перетарки.

Відправнику і одержувачу вантажу не обов'язково бути щасливцями, у яких є під'їзні з/д шляхи до їх території, і немає необхідності організовувати складні процеси перевантаження товару з вагонів в автотранспорт.

Залізничні перевезення: контейнерні перевезення вантажів з «Регіон-2001» - один з оптимальних з точки зору ціна/швидкість способів доставки великих партій вантажів. Окрім вигідної ціни, контейнерні перевезення залізничним транспортом відрізняються високою надійністю.

Переваги контейнерних перевезень залізничним транспортом:


По-перше, склади курсують точно відповідно до розкладу, завдяки чому Ваш вантаж виявиться на місці в строго встановлений час. У будь-яких екстрених випадках про затримки поїзда повідомляється заздалегідь, можна також дізнатися, чому він запізнюється і де в даний момент знаходиться. У разі автомобіля простої, скажімо, в заторах, передбачити заздалегідь неможливо.
Потяги рухаються в будь-яку погоду, навіть коли вантажівки змушені істотно знизити швидкість, а кораблі - відкласти або скасувати рейс.
Маршрут по залізниці не передбачає відхилень, тому власнику вантажу завжди легко встановити місце його знаходження.
Жоден автомобіль не зрівняється з поїздом за обсягом перевезеного товару.
Зазвичай транспортування вантажу залізницею здійснюється в спеціально передбачених для цього міцних контейнерах. Таким чином, попереджаються можливі крадіжки і наслідки хуліганських витівок, а також пошкодження при русі і негоді. Навантаження, перевезення та розвантаження на платформах стосується вже закритих контейнерів, а не їх вмісту. Для 100% -й впевненості в безпеці перевезеного контейнери підлягають пломбуванню, яке зберігається до доставки товару одержувачу.
Перевалочний термінал нашої фірми знаходиться за адресою: вул.Димитрова 2а с. Димитрове Броварського району Київської області. Минадаємо можливість приймання і відправлення контейнерів, а також зберігання на власній території, що охороняється.

Доставка по Київській і Чернігівській областям, і населених пунктів: Бровари, Київ, Чернігів, Козелець, Згурівка, Бориспіль, Баришівка, Бобровиця, Острер, Прилуки, Ніжин, Яготин, Березань, Переяслів-Хмельницький, Ічня.