Утилізація скла - замовити в Україні

Скло здавна широко використовується в різних сферах життєдіяльності людини. Найбільш часто вказаний матеріал застосовують в якості скляної тари, а також при склінні віконних прорізів. Скло - один з найчистіших пакувальних матеріалів для напоїв, продуктів харчування, косметологічних та фармацевтичних засобів. Велика кількість скла в життєдіяльності людини неухильно веде до утворення відходів з даного матеріалу. Як наслідок утилізація скла, яке втратило свої споживчі властивості - дуже затребувана послуга. Великою перевагою скла є можливість багаторазової переробки в нову сировину для виготовлення, наприклад, пляшок або банок, без втрати експлуатаційних якостей матеріалу. Скло - єдиний матеріал, що відрізняється повним циклом переробки.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає послуги з утилізації різних відходів, в тому числі і скляних. Професійна переробка скла запобігає збільшенню кількості шкідливих викидів у навколишнє середовище, дозволяє економити ресурси, необхідні для виробництва склотари.

Існують такі основні різновиди скла:
  • калійно-вапняне;
  • содово-вапняне;
  • калійно-свинцеве.

Як наслідок технологія переробки скла того чи іншого виду також має свої особливості.

Вартість утилізації скла


Якщо ви зацікавлені в високоефективній утилізації і переробці скляних відходів, заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надасть таку послугу на найвигідніших умовах. Оформити замовлення можна за телефоном, який вказаний на сайті підприємства. Вартість утилізації скла залежить від ряду факторів, при оформленні замовлення точну вартість вкаже представник підприємства «Регіон-2001».

Ми завжди надамо послуги з утилізації скла в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ