Утилізація ртутних ламп в Києві та Україні

Утилізація ртутних ламп в Києві і Україні - однин з профільних видів діяльності заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001». На ринку заявлених послуг підприємство має багаторічний досвід роботи, за цей час завод «Регіон-2001» завоював репутацію надійного ділового партнера і цей статус підтверджує з кожним новим виконаним замовленням. Оформити замовлення на утилізацію ртутноскладових ламп можна по телефону, який вказаний на сайті підприємства.

Особливості утилізації ртутних ламп

Відомо, що сьогодні в умовах, коли енергозбереження - одна з найбільш актуальних проблем, існує тенденція до того, що енергозберігаючі або газорозрядні лампи витісняють традиційні лампи накалювання з ужитку. Для виготовлення енергозберігаючих ламп застосовується ртуть, потрапляння ртуті в навколишнє середовище (повітря, грунт, воду) має вкрай негативні наслідки. При виході з ладу люмінесцентної лампи викидати її в звичайний сміттєвий контейнер не можна - необхідна правильна утилізація газорозрядних ламп.

Основні способи утилізації люмінесцентних ламп:
  • термічний метод;
  • гідрометалургійний метод;
  • термовакуумний метод;
  • вібро-маханічний метод.

Утилізація ртутних ламп - складний процес, що вимагає використання професійного обладнання, наявності спеціально обладнаних демеркуризаційних цехів. Довіряти таке відповідальне завдання необхідно виключно професіоналам. В Україні функціонує не дуже багато організацій та служб, які спеціалізуються на професійній утилізації ртутних ламп. ЗВПП «Регіон-2001» забезпечує надійне і оперативне знешкодження всіх шкідливих компонентів, що містяться в несправних люмінесцентних лампах.

Вартість утилізації люмінесцентних ламп


Підприємство «Регіон-2001» успішно працює, як з приватними фізичними особами, так і з підприємствами та організаціями. Утилізація ртутних ламп здійснюється на підставі договору, можливе як одноразове надання послуги, так і довгострокова співпраця. Вартість утилізації люмінесцентних лам залежить від ряду факторів, зокрема - від обсягу замовлення і ступеня небезпеки відходів.

Ми завжди надамо послуги з утилізації ртутних ламп в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.

П

НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ