Утилізація покришок, шин тощо. гуми в Києві та Україні

Утилізація покришок, шин та іншої гуми в Києві та Україні набуває все більшої актуальності, враховуючи тенденцію до постійного збільшення кількості автомобілів на дорогах країни і як наслідок - зростає кількість непридатних до використання автомобільних шин. Примітно, що довгий час гума через свій складного хімічного складу вважалася матеріалом, який не підлягає переробці. Однак сучасні методи утилізації дозволяють переробляти автомобільні шини, покришки, інші типи гуми в кінцевий продукт, джерело енергії, вторинну сировина.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає професійні послуги в сфері переробки автомобільних шин та покришок. Географія діяльності підприємства охоплює не тільки Київ (область), а й всю територію України. Оформити замовлення можна за телефоном, вказаним на сайті заводу.

Особливості утилізації шин, автопокришок

Існують такі методи утилізації гуми і виробів з неї: фізичний і хімічний. В свою чергу переробка автопокришок хімічним способом здійснюється за допомогою високотемпературної переробки або прямого спалювання. Фізична переробка автопокришок передбачає механічне подрібнення, продукти такої переробки широко застосовуються для виготовлення виробів з гуми, автопокришок і шин, підкладок під рейки, тротуарної плитки, добавок в асфальтобетонні покриття для доріг.

Вартість утилізації гуми і автошин


Вартість утилізації гуми і автошин на підприємстві «Регіон-2001» виправдає всі ваші очікування. В результаті співпраці з компанією, ви не тільки позбудетеся від непотрібних відходів, а й зробите свій вагомий внесок у захист навколишнього середовища. При оформленні замовлення представник підприємства вкаже точну вартість переробки автомобільних шин, покришок, інших виробів з гуми.

Ми завжди надамо послуги з утилізації гуми і автошин в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ