Утилізація ПВХ - замовити в Україні

Утилізація ПВХ - вельми затребувана послуга в даний час не тільки в Україні, а й в усьому світі. З огляду на те, що полівінілхлорид з даний час отримав широке застосування в самих різних сферах життєдіяльності людини, скупчення відходів з даного матеріалу - незворотний процес. Основна проблема ПВХ сміття полягає в тому, що воно відноситься до фактично неррозпадаючогося відходу, тому утилізація ПВХ є обов'язковим заходом.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає повний перелік послуг в сфері утилізації ПВХ в Києві (області), а також по всій території України. Оформлення замовлення здійснюється по телефону, який вказаний на сайті підприємства. «Регіон-2001» - завжди взаємовигідне співробітництво, гарантія якості, своєчасність виконання замовлень.

Основні способи утилізації вторинної сировини і відходів ПВХ:
  • екструзія;
  • лиття під тиском;
  • каландрування;
  • пресування.

ПВХ-відходи для подальшої утилізації приймають спеціалізовані пункти прийому вторинної сировини. ЗВПП «Регіон-2001» має свої пункти прийому відходів ПВХ по всій території України. Для утилізації приймаються відходи ПВХ всіх типів. Підприємство здійснює збирання, сортування, утилізацію і переробку відходів ПВХ.

Вартість утилізації ПВХ


Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» працює як з приватними фізичними особам, так і з підприємствами і заготівельниками вторсировини в Україні. Вартість утилізації ПВХ визначається рядом факторів, тому при оформленні кожного нового замовлення обговорюється в індивідуальному порядку.

Ми завжди надамо послуги з утилізації ПВХ в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ