Утилізація побутової техніки - замовити в Україні

Утилізація побутової техніки - одна з найбільш затребуваних послуг в двадцять першому столітті. Практично кожна людина прагне до того, щоб упорядкувати своє життя, зробити його більш комфортним. Якнайкраще цьому сприяє застосування нової побутової техніки. Однак вічної техніки ще не придумали, тому рано чи пізно пристрої, які раніше були незамінними помічниками, втрачають свою функціональність, несправна техніка повинна бути утилізована.

Спосіб утилізації побутової техніки залежить від її типу, так існують такі основні категорії побутової техніки, що підлягає утилізації:

  • холодильне обладнання, холодильники;
  • телевізори;
  • пральні та посудомийні машини;
  • електричні та газові плити;
  • дрібна побутова техніка.

Сучасна побутова техніка в своєму складі містить велику кількість шкідливих речовин: важкі метали, свинець, ртуть, похідні газів. Якщо такі забруднювачі безконтрольно потрапляють в навколишнє середовище (наприклад, техніку викидають на смітник разом із звичайним сміттям), це може мати незворотні наслідки.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає послуги в сфері утилізації побутової техніки всіх типів. Оформити замовлення можна за телефоном, який вказаний на сайті. Географія діяльності підприємства «Регіон-2001» включає не тільки Київ (область), а й всю територію України. Утилізація побутової техніки здійснюється за найвигіднішими тарифами. Скориставшись послугами ЗВПП «Регіон-2001», ви в самі стислі терміни зможете позбутися від техніки, яка непридатна до подальшої експлуатації.

Вартість утилізації побутової техніки


Вартість утилізації побутової техніки в кожному конкретному випадку розраховується в індивідуальному порядку з огляду на те, що даний параметр залежить від багатьох факторів (тип побутової техніки, її стан, спосіб і дальність доставки до місця утилізації і т.д.). «Регіон-2001» пропонує найвигідніші умови співпраці всім клієнтам.

Ми завжди надамо послуги з утилізації побутової техніки в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ