Утилізація побутових відходів - замовити в Україні

Особливістю життєдіяльності людини є постійне скупчення сміття і всіляких відходів - в побуті і в результаті промислової діяльності. Своєчасний вивіз і утилізація сміття дозволяє не тільки запобігти екологічній катастрофі, але й заощадити первинну сировину – багато які відходи можна успішно переробляти у вторинну сировину для виробництва нових матеріалів і виробів.

Існують такі категорії твердих і побутових відходів:
  • неорганічні (пластик, папір, скло, метал, текстильний сміття, гума);
  • органічні (деревина, харчові відходи, кістки і шкіра тварин).
  •  
Ефективність утилізації сміття залежить від типу відходів та обраного методу утилізації, серед яких основними є:
  • переробка відходів у вторинну сировину;
  • спалювання сміття;
  • поховання відходів на спеціалізованих полігонах;
  • компостування;
  • брикетування.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає повну лінійку послуг у сфері утилізації та вивезення сміття, в тому числі і твердих побутових відходів. Замовити послугу на утилізацію побутових відходів можна за телефоном, який вказаний на сайті заводу. «Регіон-2001» за час своєї роботи на ринку послуг в Україні зарекомендував себе як надійного ділового партнера. Географія діяльності підприємства включає не тільки Київ (область), а й поширюється по всій території України.

Вартість утилізації побутових відходів


ЗВПП «Регіон-2001» забезпечує своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці. Вартість утилізації побутових відходів, як і інші тарифи, виправдає всі ваші очікування. У кожному конкретному випадку цей показник визначається в індивідуальному порядку. Співпраця з компанією «Регіон-2001» - можливість не тільки позбавитися від непотрібного сміття, запобігши негативного впливу на навколишнє середовище, але і спосіб отримати фінансову винагороду.

Ми завжди надамо послуги з утилізації побутових відходів в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ