Утилізація пластикових відходів - замовити в Україні

З року в рік виробництво пластикових виробів тільки збільшується, що в свою чергу тягне за собою скупчення у великих кількостях пластикових відходів - упаковок, пакетів, всілякої тари, решіток, сіток, фільтруючих трубок і інших виробів. Відомо, що пластик відноситься до практично нерозпадаючихся відходів. Для запобігання екологічної катастрофи просто необхідно вживати заходів щодо утилізації даного матеріалу. В Україні, на жаль, переробка пластикових відходів не налагоджена так само добре, як, наприклад, в європейських країнах або в Японії. Тільки завдяки приватним спеціалізованим підприємствам можлива сьогодні високоефективна переробка та утилізація пластикових відходів. Примітно, що даний процес має свої особливості, зумовлені такими факторами:

полімерні відходи мають складний, різноманітний хімічний склад (полівінілхлорид, полістерол, поліпропілен та ін.);
період розпаду виробів із зазначеного матеріалу може досягати 500 років.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає повну лінійку послуг у сфері утилізації полімерних відходів. На ринку послуг зазначеного типу підприємство працює багато років, за цей час завод встиг завоювати бездоганну репутацію у своїх клієнтів і ділових партнерів. Замовити утилізацію відходів з пластика можна по телефону, який вказаний на сайті ЗВПП «Регіон-2001». Вас приємно здивує висока якість сервісного обслуговування, вигідні тарифи, а також результативність роботи фахівців підприємства.

Основні способи переробки пластикових відходів:

  • механічний рециклінг;
  • гідроліз;
  • гліколіз;
  • метаноліз;
  • термічна деструкція - піроліз.

Вартість утилізації пластикових відходів в Україні


Замовити недорого утилізацію пластикових відходів в Україні можна за телефоном, вказаним на сайті підприємства «Регіон-2001». Компанія пропонує кращі умови співпраці своїм клієнтам, своєчасність виконання замовлень, відмінний результат. Остаточну вартість послуги ви зможете обговорити з менеджером підприємства при оформленні замовлення.

Ми завжди надамо послуги з утилізації пластикових відходів в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ