Утилізація небезпечних відходів - замовити в Україні

Будь-яке виробництво неможливе без утворення відходів. При цьому відходи бувають токсичними і нетоксичними. Якщо відходи є загрозою для здоров'я і життя людини, їх відносять до категорії «небезпечні» (вибухонебезпечні, токсичні, пожежонебезпечні, які переносять інфекції). Прийнято виділяти чотири класи небезпеки відходів. Саме залежно від класу приймається рішення з приводу утилізації або знищення відходів.

В Україні питання знешкодження відходів зазначеного типу стоїть особливо гостро. Обсяги виробництва мають тенденцію тільки до збільшення, що тягне за собою і скупчення відходів у великих обсягах. Якщо небезпечні відходи, що скупчилися в великій кількості, своєчасно не відправлені на знищення або утилізацію, на підприємство покладається штраф - такі вимоги чинного законодавства. Практика показує, що державні служби не здатні на 100% справлятися із завданнями утилізації небезпечних відходів, особливо це актуально для великих міст. Саме тому надзвичайно затребуваними є послуги приватних спеціалізованих сервісів.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» - ваш надійний діловий партнер. Утилізація небезпечних відходів - один із пріоритетних напрямків діяльності заводу. Підприємство працює на підставі ліцензії, що дозволяє переробляти більш ста видів відходів 1-4 класу небезпеки.

Одним з важливих аспектів співпраці в даному напрямку є той факт, що відходи з завантаження на спецтехніку підприємства «Регіон-2001» стають власністю даного підприємства, що в свою чергу виключає необхідність у клієнта здійснювати платежі за можливий негативний вплив такого сміття на навколишнє середовище.

Вартість утилізації небезпечних відходів


Вартість утилізації небезпечних відходів визначається багатьма факторами: тип відходів, кількість, дальність транспортування, спосіб переробки або утилізації. ЗВПП «Регіон-2001» пропонує найкращі умови співпраці для своїх клієнтів.

Ми завжди надамо послуги з утилізації небезпечних відходів в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ