Утилізація масла, мазуту та ін. нафтопродуктів в Києві та Україні

Утилізація масла, мазуту, інших нафтопродуктів в Києві і Україні - дуже затребувана послуга. Відомо, що нафта - це один з найбільш поширених енергоносіїв і сировина для різних сфер промисловості. В процесі переробки нафти та продуктів з даного матеріалу утворюється велика кількість відходів, які відрізняються високою токсичністю і пожежонебезпекою. Основними джерелами утворення відходів з нафти є нафто-видобувні комплекси, з/д транспорт, нафтобази, системи транспортування нафтопродуктів, АЗС, нафтоналивні танкери.

Професійна утилізація нафтошламів дозволяє не тільки позбутися від нагромадження небезпечних відходів, але й запобігти забрудненню навколишнього середовища.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає повний спектр послуг у сфері утилізації відходів нафтопродуктів. Підприємство здійснює професійну діяльність в області роботи з небезпечними відходами на підставі державної ліцензії. «Регіон-2001» - найвигідніші розцінки на послуги утилізації масла, мазуту, нафтошламів та інших продуктів переробки нафти. Утилізація відходів зазначеного типу здійснюється з використанням сучасного високопродуктивного обладнання і застосуванням інноваційних технологій в повній відповідності з діючими санітарно-екологічними нормами, що є запорукою безпечної та ефективної переробки нафтових відходів.

Основні методи утилізації нафтових відходів:

  • фізичні;
  • термічні;
  • хімічні;
  • біологічні;
  • фізико-хімічні.

Вартість утилізації нафтопродуктів


Географія діяльності підприємства «Регіон-2001» поширюється на всю територію України. Підприємство працює з установами всіх форм власності, юридичними і фізичними особами. Завод надає послуги з очищення нафтових резервуарів на підприємствах, які працюють з нафтопродуктами, утилізації мазуту, утилізації та вивезення нафтовмісних відходів і нафтових шламів, ГСМ. Для оформлення замовлення необхідно зв'язатися з представниками ЗВПП «Регіон-2001» по телефону, який вказаний на сайті заводу. Вартість утилізації нафтопродуктів залежить від багатьох факторів, тому визначається в кожному конкретному випадку в індивідуальному порядку.

Ми завжди надамо послуги з утилізації нафтопродуктів в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ