Утилізація металобрухту - замовити в Києві та Україні

Утилізація металобрухту в Україні є більш ніж затребуваною послугою на сьогоднішній день незалежно від типу населеного пункту. У будь-якому гаражі можна знайти велику кількість металевого брухту, який можна відправити на вторинну переробку, не кажучи вже про скупчення таких відходів в промислових масштабах.

Утилізація металобрухту - це можливість перетворити відходи в доходи. Процедура виглядає досить просто - необхідно зібрати певну кількість металобрухту, знайти пункт прийому брухту чорних або кольорових металів, доставити металобрухт до пункту прийому і отримати фінансову винагороду. Класифікація металобрухту здійснюється залежно від типу, класу, фізичного стану та хімічного складу матеріалу - зазначені параметри визначають вартість і спосіб утилізації металобрухту. Розрізняють побутовий, промисловий, судновий, морський і безхазяйний металобрухт.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає послуги в сфері утилізації металобрухту в Києві (області), а також по всій території України. Оформити замовлення можна за телефоном, який вказаний на сайті заводу. Якщо у вас немає можливості доставити металобрухт до пункту прийому через відсутність спецтехніки, цю обставину слід вказати при оформленні замовлення. Компанія «Регіон-2001» володіє потужним автопарком транспортних засобів, що дозволяє ефективно вирішувати будь-які завдання, пов'язані з транспортуванням вантажу будь-якого типу.

Вартість утилізації металобрухту в Україні


Вартість утилізації металобрухту в Україні варіюється в широкому діапазоні. Тому перед тим, як відправити лом чорного або кольорового металу на утилізацію, необхідно ознайомитися з ціновою політикою кількох пунктів прийому, порівняти ці пропозицій і вибрати найбільш вигідне. Підприємство «Регіон-2001» пропонує найкращі умови співпраці своїм клієнтам - приватним фізичним особам, а також підприємствам і організаціям.

Ми завжди надамо послуги з утилізації металобрухту в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ