Утилізація медикаментів - замовити в Україні

Утилізація медикаментів - один із пріоритетних напрямків діяльності підприємства «Регіон-2001». Щоб оформити замовлення необхідно зв'язатися з представником заводу по телефону. «Регіон-2001» - кращі умови співпраці для всіх клієнтів - приватних фізичних осіб і підприємств.

Особливості утилізації фармацевтичних засобів і медикаментів

З року в рік полки аптек поповнюються все новими і новими лікарськими препаратами. Як відомо, кожен препарат має свій термін придатності. Якщо термін придатності медикаментів закінчується, їх прийом для профілактики та усунення захворювань забороняється. Викид прострочених медикаментів разом з іншим сміттям може спричинити за собою незворотні наслідки для навколишнього середовища та здоров'я людини. Особливу групу небезпеки представляють антибіотики та інші токсичні лікарські засоби.

Для здійснення діяльності у сфері утилізації прострочених або неякісних медичних препаратів заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» має всі необхідні ліцензії та дозвільні документи. Виробничі потужності підприємства, висококваліфікований персонал, застосування інноваційних технологій - всі ці чинники роблять можливою ефективну утилізацію медикаментів недорого.

Комплекс послуг по утилізації складається з таких заходів:

  • зважування відходів;
  • проведення вантажно/розвантажувальних робіт;
  • транспортування фармацевтичних відходів та їх зберігання;
  • знешкодження відходів;
  • видача клієнту повного пакета документа від утилізації фальсифікованої, простроченої або неякісної фармацевтичної продукції, медпрепаратів під митним контролем, складних органічних розчинів, відходів фармакологічного виробництва, індивідуальних засобів медичного захисту з вичерпаним терміном придатності.

Вартість утилізації медикаментів в Україні


Вартість утилізації медикаментів в Україні переважно залежить від хімічного і морфологічного складу фармацевтичних відходів, класу їх небезпеки, а також обсягу. Враховуючи ряд вищевказаних чинників, варто зазначити, що вартість послуги з утилізації медикаментів визначається в кожному конкретному випадку в індивідуальному порядку.

Ми завжди надамо послуги з утилізації медикаментів в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ