Утилізація оргтехніки в Києві та Україні

Утилізація оргтехніки в Києві та Україні - більш, ніж затребувана послуга. Практика показує, що практично в кожному офісі неодмінно знайдеться велика кількість несправної оргтехніки, яка з часом накопичується і навіть заважає ефективній роботі персоналу. Відповідно до чинного законодавства морально застарілі, зламані системні блоки, монітори, іншу оргтехніку, використані батарейки не можна викидати у сміттєві контейнери і відправляти на звичайні полігони. Потрібна обов'язкова утилізація несправної оргтехніки та комп'ютерного обладнання. Довіряти таке відповідальне завдання слід виключно професіоналам.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає послуги в сфері утилізації оргтехніки всіх типів. Щоб оформити замовлення, необхідно зв'язатися з представником підприємства по телефону, вказаному на сайті заводу. Географія діяльності ЗВПП «Регіон-2001» включає не тільки Київ (область), а й поширюється по всій території України.

Вартість утилізації комп'ютерної техніки


Переваги співробітництва з підприємством «Регіон-2001» очевидні:

підприємство пропонує ціни, які співставні тільки з вартістю утилізації оргтехніки;
вартість послуги включає транспортні витрати;
підприємство «Регіон-2001» надає повну лінійку послуг щодо списання та утилізації оргтехніки та комп'ютерного обладнання, володіючи при цьому ліцензійними правами на складання актів техекспертизи устаткування зазначеного типу;
співпраця з підприємством «Регіон-2001» - реальна економія вашого часу, можливість швидко і недорого позбутися використаної техніки, не завдаючи при цьому ніякої шкоди навколишньому середовищу, що дуже актуально в умовах постійно зростаючих обсягів різного роду відходів, промислового та побутового сміття.

Ми завжди надамо послуги з утилізації комп'ютерної та оргтехніки в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ