Утилізація кислот - замовити в Україні

Утилізація кислот - один із пріоритетних напрямків діяльності заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001». Завод має всі необхідні дозвільні документи та ліцензію для здійснення робіт з небезпечними відходами, в тому числі - і кислотами. Оформити замовлення можна за телефоном, який вказаний на сайті ЗВПП «Регіон-2001».

Особливості утилізації кислот

Хімічні сполуки - кислоти широко використовуються в різних технологічних виробничих процесах, при виготовленні хімічних волокон і барвників. Без застосування кислот не обходиться більшість технологічних процесів в шкіряній, текстильній, нафтовій та інших сферах промисловості.

Найбільшого поширення набули такі кислоти:
  • соляна;
  • сірчана;
  • сірководнева;
  • вугільна;
  • борна;
  • азотна;
  • хлориста.

Кислоти - вельми небезпечні речовини, тому їх потрапляння в екосистему загрожує дуже негативними наслідками. Відпрацьовані кислоти обов'язково повинні бути утилізовані - знешкоджені за допомогою реакції нейтралізації. Особливої уваги заслуговує упаковка таких речовин для транспортування.

Утилізація кислот - процес складний і небезпечний, тому довіряти таке відповідальне завдання доцільно виключно професіоналам. Підприємство «Регіон-2001» - надійний діловий партнер, що надає гарантію якості на весь спектр заявлених послуг.

Вартість утилізації кислот


Вартість утилізації кислот визначається з урахуванням декількох факторів (клас небезпеки відходів, вага вантажу, спосіб транспортування і дальність перевезення кислот на утилізацію). У кожному конкретному випадку вартість зазначеної послуги визначається в індивідуальному порядку. «Регіон-2001» - завжди вигідні тарифи незалежно від обсягу замовлення.

Ми завжди надамо послуги з утилізації кислот в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ