Утилізація хімвідходів в Києві та Україні

Ні для кого не секрет, що своєчасно не утилізовані, чи не знезаражені, не перероблені хімічні відходи є небезпечні для навколишнього середовища, для здоров'я і життя людини. Зазвичай хімічні відходи відносячи до 1-4 класу небезпеки.

Утилізація хімвідходів в Києві і Україні - один із пріоритетних напрямків діяльності заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001». Багаторічний досвід роботи на ринку заявлених послуг, використання сучасного високотехнологічного устаткування, високий професіоналізм персоналу - всі ці фактори є запорукою успішного і своєчасного виконання замовлень в будь-яких обсягах. ЗВПП «Регіон-2001» надає послуги переробки хімічних відходів усіх типів, а саме:
  • відходів хімікалій;
  • лабораторних;
  • пестицидів і отрут;
  • кислот і лугів;
  • нафто- і ртутовмісних відходів;
  • піроматеріалів;
  • галогенів;
  • органічних розчинів патологоанатомічних та судово-медичних установ.

Діяльність підприємства санкціонована, підприємство має всі необхідні дозвільні документи та ліцензію на здійснення переробки відходів хімічної промисловості. Звернувшись в компанію «Регіон-2001», ви отримаєте повний перелік послуг з переробки відходів зазначеного типу. Оформити заявку можна в будь-який зручний вам час - достатньо зв'язатися з представником заводу по телефону, який вказаний на сайті.

Вартість утилізації хімічних відходів


Вартість утилізації хімічних відходів складається з ряду показників, зокрема, це кількість відходів, клас небезпеки, агрегатний стан хімвідходів. Так, спочатку необхідно виконати попередню оцінку обсягу майбутніх робіт, при необхідності - виконати експрес-аналізи і відбір проб для визначення оптимального способу утилізації хімвідходів. ЗВПП «Регіон-2001» забезпечує своїм клієнтам кращі умови співпраці - вигідні тарифи, надійність і безпеку, своєчасність виконання замовлень.

Ми завжди надамо послуги з утилізації хімічних відходів в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ