Утилізація продуктів харчування Київ і Україна

Утилізація продуктів харчування є одним з найактуальніших питань у сфері харчової промисловості в Києві і по всій Україні. Вивіз, утилізація, переробка харчових відходів - це обов'язкова умова роботи установ громадського харчування, комбінатів, підприємств, компаній, що працюють в сфері громадського харчування. Як правило, утилізація відходів зазначеного типу набуває актуальності, коли харчові продукти втрачають споживчі властивості (минув термін реалізації або придатності продуктів, товар не відповідає нормативно-технічній документації, продукти мають нетоварний вигляд та ін.). Всі продукти харчування мають свій термін придатності, коли цей термін закінчується, реалізація продукції забороняється - норма прописана у відповідних законодавчих актах.

Різновиди харчових відходів:
  • рідкі;
  • м'які (залишки приготування різних страв, шкірка, мезга і т.д.);
  • тверді відходи (кістки тварин, фруктові кісточки і т.д.);
  • одноразова упаковка продуктів харчування.
  • Проблема утилізації харчових відходів посилюється тим, що через високу вологісьі (близько 80%) вони раптово загнивають, прокисають, стають джерелом розмноження патогенних мікроорганізмів. Гниють продукти - це їжа для всіляких переносників хвороб (гризуни, таргани, мухи). В рідких стоках харчових продуктів міститься велика концентрація органічних кислот. Саме тому розміщення відходів зазначеного типу на полігонах (найдешевший спосіб утилізації) - вкрай небезпечно для навколишнього середовища.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» спеціалізується на утилізації відходів різного типу, в тому числі і продуктів харчування. Виробничі потужності заводу дозволяють переробляти великі партії відходів з високою ефективністю без шкоди для навколишнього середовища.

Вартість утилізації харчових відходів в Україні


Вартість утилізації харчових відходів залежить від ряду факторів, тому в кожному конкретному випадку визначається в індивідуальному порядку. Підприємство «Регіон-2001» пропонує своїм клієнтам вигідні умови співпраці, надійність і своєчасність виконання замовлень.

Ми завжди надамо послуги утилізації харчових відходів і продуктів харчування в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ