Утилізація деревних відходів - замовити в Україні

Лісова, целюлозно-паперова, деревообробна промисловість - галузі економіки, які розвиваються та мають хороші перспективи і потенціал зростання. Однак в процесі переробки деревини (особливо в промислових масштабах) утворюється велика кількість відходів (близько 50% обсягу готової продукції), які при грамотному підході можуть бути використані для подальшої переробки та подальшого використання. Сучасна утилізація деревних відходів передбачає найбільш раціональне їх використання з застосуванням високотехнологічного обладнання та інноваційних технологій.

Особливості деревних відходів та способи їх утилізації

Розрізняють такі різновиди промислових деревних відходів:
  • «зелень», гілки та ін.;
  • підгорбильні дошки, горбиль;
  • вирізка браку;
  • тирса і деревний пил;
  • кора, шматки кори, які утворюються в процесі окорки лісу в лісопильній, фанерній, целюлозно-паперової промисловості;
  • стружка всіх типів, яка утворюється при розкрої матеріалів, в процесі обробки на верстатах заготовок і деталей з дерева;
  • поздовжні, поперечні, торцеві обрізки колод, дощок, фанерних кряжів, шпону і сухих заготовок деревостружкових плит.
  •  
  • Примітно, що утилізація деревної стружки, а також тирси і деревного пилу, які виникають в процесі виробництва й обробки ДСП та ДВП, має свої особливості, вимагає особливого підходу, адже такі матеріали можуть містити хімічні та абразивні компоненти.

ЗВПП «Регіон-2001» надає професійні послуги в області переробки і утилізації деревних відходів. Оформити замовлення можна за телефоном, який вказаний на сайті підприємства. Процес утилізації відходів зазначеного типу передбачає їх ретельне сортування з подальшим застосуванням за призначенням.

Вартість утилізації деревини


Вартість утилізації деревини визначається рядом фактором, тому в кожному конкретному випадку вираховується в індивідуальному порядку. Точну інформацію про вартість послуг можна дізнатися при оформленні замовлення. Підприємство «Регіон-2001» - це завжди демократичні тарифи, вигідні умови співпраці незалежно від типу замовлення.

Ми завжди надамо послуги з утилізації деревних відходів містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.

Продаж та доставка бетону в Броварах і Броварському районі


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ