Утилізація біологічних відходів в Києві та Україні

Утилізація біологічних відходів в Києві (області) та інших регіонах України - один із пріоритетних напрямків діяльності заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001». Оформлення замовлення на утилізацію можна оформити по телефону, представленому на сайті підприємства. Компанія «Регіон-2001» пропонує найкращі умови співпраці своїм клієнтам - вигідні тарифи, своєчасність і оперативність виконання замовлень, додаткові знижки і пропозиції для постійних клієнтів.

Що таке біологічні відходи, способи їх утилізації


Біологічними відходами є біологічні тканини та органи, які утворюються в результаті медико-біологічних експериментів, медичної та ветеринарної діяльності, загибелі тварин, птиці, худоби. Також до категорії «біологічні відходи» відносяться відходи від переробки харчової і нехарчової сировини тваринного походження, відходи біотехнологічної промисловості. Незаконне і безконтрольне поховання біологічних відходів, їх викид в звичайні сміттєві контейнери з подальшою відправкою на полігони ТПВ може стати причиною появи і поширення різних інфекційних захворювань, загального забруднення навколишнього середовища, погіршення екологічної, епідеміологічної, епізоотологічної обстановки.

Утилізація біологічних відходів здійснюється за допомогою їх переробки в спеціалізованих цехах. Знезараження таких відходів виробляється в біотермічних ямах, а знищення - за допомогою спалювання в крематоріях.

Вартість утилізації біовідходів


Для надання послуг у сфері утилізації біовідходів підприємство «Регіон-2001» має всі дозвільні документи та ліцензії. Примітно, що в Україні функціонує не багато організацій, які надають якісний сервіс в зазначеній сфері. Вибираючи ЗВПП «Регіон-2001», ви віддаєте перевагу справжнім професіоналам. Вартість утилізації біовідходів залежить від ряду факторів, тому при оформленні кожного нового замовлення обговорюється в індивідуальному порядку. «Регіон-2001» - кращі тарифи на весь спектр заявлених послуг.

Ми завжди надамо послуги з утилізації біовідходів в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ