Утилізація автомобільних акумуляторів в Києві та Україні

Утилізація автомобільних акумуляторів в Києві і Україні - напрямок, що розвивається та має безліч перспектив, але в той же час вимагає істотних капіталовкладень. Саме тому в країні діє не так багато сервісів, які спеціалізуються безпосередньо на переробці виробів зазначеного типу.

Незважаючи на те, що кількість відходів, вироблених людиною, неухильно зростає, способи утилізації, як правило, залишаються колишніми, зокрема, найбільш простим і дешевим способом утилізації сміття є його поховання на спеціалізованих полігонах. Однак такий спосіб утилізації автомобільних акумуляторів неприпустимий: вироби містять такі небезпечні речовини як різні кислоти, луги, важкі метали, викид яких в атмосферу спричиняє незворотні наслідки.

Утилізація автомобільних акумуляторних батарей - це складний технологічний процес, довіряти таку роботу слід виключно професіоналам. По всій території України зосереджені спеціалізовані пункти прийому акумуляторів. Акумулятор що вийшов з ладу необхідно віднести саме туди, або ж звернутися в спеціалізовану службу, яка надає професійні послуги в даному напрямку.

ЗВПП «Регіон-2001» надає послуги утилізації різних відходів, здійснює утилізацію і переробку сміття у вторинну сировину. Утилізація автомобільних акумуляторів - один із пріоритетних напрямків діяльності підприємства. Оформити замовлення можна за телефоном, який вказаний на сайті заводу.

Вартість утилізації акумуляторів


Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» здійснює переробку автомобільних акумуляторів усіх типів. Завод пропонує своїм клієнтам взаємовигідне співробітництво: демократичні ціни, гарантію на весь спектр заявлених послуг, своєчасність виконання замовлень, високу якість сервісного обслуговування.

Ми завжди надамо послуги з утилізації акумуляторів в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ