Утилізація промислових відходів виробництва - Київ і Україна

В різних галузях промисловості попит на розробку нових типів продукції постійно тільки збільшується. Однак в епоху виснаження природних ресурсів надзвичайно актуальним є отримання нової сировини шляхом переробки відходів виробництва, це на 15-25% вигідніше з економічної точки зору, а з екологічної - в кілька разів.

ЗВПП «Регіон-2001» - це повний спектр професійних послуг у сфері утилізації та переробки промислових відходів. Компанія має в своєму розпорядженні всі необхідні потужності та інфраструктуру для забезпечення високоякісного сервісного обслуговування.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» здійснює професійну діяльність на підставі ліцензії серії АД №07562 Міністерства екології та природних ресурсів України, а також інших дозвільних документів, підтверджуючих право на утилізацію і переробку відходів виробництва. У Київській області неподалік с. Димитрово розташований полігон для захоронення ТПО третього і четвертого класів небезпеки, який успішно експлуатується підприємством «Регіон-2001» в цілях розміщення, захоронення, знищення промислових відходів, продукції з браком, простроченої продукції, а також відходів виробництва, які не підлягають переробці з метою отримання цінної сировини.

Плідна співпраця з відомими брендами, компаніями і підприємствами, які діють на українському ринку, багаторічний досвід роботи, впевнене збереження своїх позицій доводить конкурентоспроможність підприємства «Регіон-2001», підтверджує той факт, що компанія дійсно є надійним і вигідним діловим партнером.

Утилізація небезпечних відходів, шкідливих радіоактивних, хімічних, побутових і т.п.


В категорії промислових відходів виробництва особливої уваги потребують небезпечні відходи - ті, яким властиві вибухонебезпечність і токсичність, випромінюють радіацію, містять збудників різних захворювань, викликають корозію при контакті з іншими речовинами або предметами та ін. Небезпечні відходи вимагають застосування спеціалізованих засобів для перевезення, а також спеціальних методів переробки та утилізації. Підприємство «Регіон-2001» володіє необхідними технічними можливостями для здійснення всіх операцій з утилізації небезпечних відходів, хімічних, шкідливих радіоактивних, побутових та ін.

Утилізація відходів - Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ