Вивіз ПВХ в Україні

Вивіз ПВХ в Україні є надзвичайно затребуваною послугою. Така тенденція в першу чергу обумовлена тим, що матеріал широко використовується в різних сферах життєдіяльності людини для виготовлення всіляких виробів та продукції. Так, ПВХ - обов'язковий складовий компонент в хімічній, легкій, харчовій промисловості, матеріал застосовують у виробництві медичного обладнання та будівельних матеріалів.

Збільшення сфери застосування полівінілхлориду стає причиною нагромадження сміття із зазначеного матеріалу. Вивезення та утилізація ПВХ націлені на мінімізацію негативного впливу відходів з такого матеріалу на навколишнє середовище.

Найбільш поширеними способами утилізації вторинної сировини з полівінілхлориду є:

  • екструзія;
  • лиття під сильним тиском;
  • каландруваня;
  • пресування.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає послуги вивезення та утилізації відходів ПВХ в Києві (області), а також по всій території України. Виробничі потужності підприємства дозволяють переробляти великі партії сировини недорого. Вивіз ПВХ з об'єкта замовника безпосередньо до місць утилізації такого матеріалу здійснюється спецтехнікою з власного автопарку компанії.

Вартість вивозу ПВХ в Україні


Якщо ви хочете скористатися послугами ЗВПП «Регіон-2001» оформити заявку можна на сайті компанії. «Регіон-2001» забезпечує своїм клієнтам всі умови взаємовигідного співробітництва. Застосування високотехнологічного обладнання і сучасних інноваційних технологій в роботі дозволяють встановлювати низькі тарифи на весь спектр заявлених послуг. Остаточну вартість вивезення ПВХ вкаже представник підприємства при оформленні замовлення - цей параметр визначається декількома факторами, тому для кожного клієнта проводиться розрахунок на максимально вигідних умовах.

Ми завжди надамо послуги з вивезення ПВХ з міст: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших міст і сіл України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ