Полівінілхлорид переробка в Україні

Полівінілхлорид (ПВХ) являє собою сучасний універсальний синтетичний полімер, який має широкий спектр застосування (будівельна сфера, автомобільна галузь, фармакологія і медицина, хімічна промисловість, сфера побуту тощо). Популярність ПВХ в першу чергу викликана доступністю сировини, експлуатаційними властивостями і відносною дешевизною матеріалу.

Зважаючи інтенсивного використання полівінілхлориду в якості матеріалу та виробів з нього зростає і кількість відходів ПВХ. Утилізація такого сміття з подальшою переробкою у вторинну сировину дозволяє економити ресурси, робити свій вагомий внесок у захист навколишнього середовища.

Переробка полівінілхлориду має ряд особливостей. Складність даного процесу в першу чергу пов'язана з високою в'язкістю розплаву даного матеріалу, а також термічної нестабільністю. Процес переробки ПВХ вимагає грамотного підходу і застосування спеціального якісного обладнання. Найбільш поширеним методом переробки полівінілхлориду в плівку або лист є каландруваня або вальцюваня. За типом складу ПВХ буває пластифікований і непластифікований, що також позначається на виборі способу переробки даного матеріалу.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає професійні послуги в сфері переробки полівінілхлориду. На ринку послуг в Україні підприємство має багаторічний досвід роботи, встигло завоювати репутацію надійного ділового партнера. «Регіон-2001» успішно працює як з приватними фізичними особами, так і з підприємствами та організаціями. Для оформлення замовлення досить зв'язатися з представником підприємства по телефону, який вказаний на сайті.

Вартість переробки полівінілхлориду


Вартість переробки полівінілхлориду визначається рядом факторів, тому в кожному конкретному випадку даний параметр вираховується в індивідуальному порядку. «Регіон-2001» - це завжди взаємовигідне співробітництво, надійний і своєчасний результат.

Ми завжди надамо послуги з переробки полівінілхлориду з доставкою з міст: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших міст і сіл України.НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ