Переробка відходів ПВХ в Україні

Відомо, що попит на різні види пластмас постійно тільки збільшується - така тенденція спостерігається в усьому світі, і в Україні - зокрема. Саме тому виникає необхідність вдосконалення методів виробництва таких матеріалів, а також ефективних способів переробки відходів ПВХ.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001» є високоефективна переробка ПВХ з витяганням цінної сировини для повторного використання при виробництві техніки, будматеріалів, інших матеріалів. Використання вторинної сировини економічно набагато вигідніше в порівнянні з виробництвом всіляких виробів з первинних полімерів. Підприємство в своїй роботі використовує високотехнологічне сучасне обладнання, а також інноваційні методи переробки полімерів з повним дотриманням усіх діючих екологічних та технологічних стандартів. ЗВПП «Регіон-2001» діє на підставі ліцензії та відповідних дозволів.

Способи переробки відходів ПВХ залежать в першу чергу від марки і походження полімерів. Основні етапи переробки ПВХ відходів:

дроблення відходів в крихту, розмір якої становить від 10 до 30 мм;
мийка полімеру після подрібнення, сушіння;
агломерація - процес спікання в невеликі грудочки підготовленої крихти;
грануляція - отримання чистої однорідної сировини, що володіє високою насипною щільністю.

Вартість переробки відходів ПВХ


Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає професійні послуги в сфері переробки ПВХ-відходів, які утворюються на середніх і великих промислових підприємствах Києва і всієї України. Остаточна вартість переробки відходів ПВХ залежить від багатьох факторів. Для оформлення замовлення вам необхідно зв'язатися з менеджером підприємства «Регіон-2001» за телефоном, вказаним на сайті компанії. Підприємство пропонує кращі умови співпраці, надає гарантію якості на весь спектр заявлених послуг, практикує гнучку цінову політику і бонусну систему для постійних клієнтів та оптових замовників.

Переробка відходів ПВХ - Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ