Вивезення та транспортування відходів - замовити в Україні

Десятки тонн різного роду відходів щодня накопичується в містах України, особливо гостро проблема стоїть в мегаполісах. Тільки за рахунок своєчасного вивозу сміття городяни насолоджуються красою і чистотою вулиць.

Практика показує, що міські служби з проблемою утилізації сміття справляються не завжди справно. Однак не існує безвихідних ситуацій: оперативний вивіз відходів сьогодні без проблем забезпечують спеціалізовані служби.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає послуги в сфері вивезення та транспортування відходів. Фахівці підприємства мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, система вивозу різного роду відходів налагоджена чітко та грамотно.

Вартість вивозу і транспортування відходів

Замовити вивезення сміття з подальшою доставкою відходів на полігони або переробне підприємство для рециклінгу можна по телефону, який вказаний на сайті ЗВПП «Регіон-2001». Завод забезпечує високу якість роботи на всіх етапах - від прийому замовлення до успішного його виконання. Оперативність, надійність, своєчасність, безпека - такими основними критеріями керується персонал підприємства при виконанні кожного замовлення. Підприємство має власний автопарк спецтехніки, що значною мірою знижує собівартість транспортування відходів в місця призначення. Вартість вивозу і транспортування відходів визначається відповідно до прейскуранта компанії, в кожному конкретному випадку обговорюється в індивідуальному порядку.

Ми завжди надамо послуги вивезення та транспортування відходів в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ