Переробка вторинної сировини в Україні

Переробка вторинної сировини в Україні з року в рік набуває все більшої популярності, до того ж процес переробки відходів постійно вдосконалюється, стаючи більш ефективним.

Вторинна сировина або відходи - це речовини, які утворюються в результаті роботи підприємств або життєдіяльності людини. Поводження з відходами регламентовано відповідними відомчими документами і законодавчими актами. Якщо відходи виробництва або діяльності людини можна повторно переробляти в готову продукцію, вони відносяться до категорії «вторинна сировина».

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає професійні послуги в сфері переробки вторинної сировини. Діяльність заводу ліцензована, є всі необхідні дозвільні документи на переробку різних типів відходів.

Вторинна сировина повторній переробці піддається під впливом спеціалізованих механізованих подрібнювачів, а також високих температур або хімічних реагентів.

Вартість переробки вторсировини


Виробничі потужності підприємства «Регіон-2001» дозволяють переробляти великі партії відходів. Оформити замовлення можна за телефоном, який представлений на сайті заводу. Підприємство приймає замовлення як від приватних фізичних осіб, так і від підприємств. Вартість переробки вторинної сировини залежить від багатьох факторів: велике значення має якість і тип сировини, яка відправляється на переробку, тип використовуваної технології переробки матеріалів, обсяг замовлення та ін.

Ми завжди надамо послуги з переробки вторинної сировини в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ