Переробка скла - замовити в Україні

Вторинне використання різних матеріалів дозволяє економити ресурси, позбавлятися від нагромадження відходів, захищати від забруднення довкілля. Слід зазначити, що відходи зі скла є одними з найбільш складно утилізуємих. При правильній утилізації скло може стати відмінною сировиною для виробництва нової продукції.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає професійні послуги в сфері переробки скла. Виробничі потужності підприємства дозволяють переробляти великі партії відходів зі скла, не надаючи при цьому шкідливого впливу на навколишнє середовище. Застосування сучасного високотехнологічного обладнання відрізняється високою ефективністю. Так, однією з найбільш прогресивних технологій є система переробки скла з циркуляційним типом руху теплоносія, фільтрації і розплавлення матеріалу з використанням інноваційної газової технології.

Виробництво вторинного скла в значній мірі розширює область застосування зазначеного матеріалу. Перероблена склосировина широко використовується для виробництва різних наповнювачів, що сприяють підвищенню ударостійкості, гідрофобності і термостійкості основних складів, облицювальних декоративних матеріалів та іншої продукції. Перероблене скло - надзвичайно затребуваний в будівельній індустрії матеріал.

Відходи зі скла становлять близько 20% усіх побутових відходів. ЗВПП «Регіон-2001» приймає скло на переробку, як від приватних фізичних осіб, так і від підприємств і організацій. Висока якість роботи, надійність, ефективність та вигідні тарифи гарантовані.

Вартість переробки скла


Переробку скла можна замовити по телефону, який вказаний на сайті підприємства «Регіон-2001». Вартість послуги залежить від декількох факторів, тому різна в кожному конкретному випадку. Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» своїм клієнтам пропонує найвигідніші умови співпраці, вигідні тарифи, оперативність і своєчасність виконання замовлень.

Ми завжди надамо послуги переробки скла в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ