Переробка полімерів - замовити в Україні

Не секрет, що в Україні проблема утилізації відходів різного типу стоїть досить гостро. В цьому напрямку можна виділити два принципово різних підходи:
  • спалювання відходів, або ж розміщення їх на спеціальних полігонах;
  • рециклінг відходів з метою отримання вторинної сировини.

В умовах дефіциту первинної сировини, стрімкого промислового зростання, постійно зростаючих потреб зважаючи на збільшення кількості населення доцільність застосування вторинної сировини тільки збільшується.

Коли мова йде про полімерні відходи, то традиційно виділяють два основних джерела їх утворення:

відходи пластикового виробництва (відходи виробництва одноразового посуду, кускові відходи, обрізки пластикових вікон, труб з пластику, кромка плівки, інші відходи первинного виробництва);
побутові полімерні відходи: пляшки із пластику, поліетиленові пакети, одноразовий посуд, поліетиленова плівка і упаковка, ящики з пластмаси, віконні профілі, використані труби з пластика і т.д.

Процес переробки полімерів включає такі основні операції:
  • відбір сировини для подальшого рециклінгу;
  • видалення забруднень з полігонних полімерів;
  • сушка сировини, що підлягає переробці;
  • подрібнення полімерів;
  • грануляція.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає широку лінійку послуг у сфері переробки полімерних відходів. Оформити замовлення можна за телефоном, представленому на сайті підприємства.

Професійна переробка полімерів дозволяє не тільки істотно економити первинну сировину та електроенергію, а й отримувати різні корисні товари для різних сфер народного господарства.

Вартість переробки полімерів


Вартість переробки полімерних відходів визначається багатьма факторами: типом вихідної сировини, його якістю, використовуваної технологією переробки, способом і дальністю доставки відходів на підприємство і т.д. У будь-якому випадку підприємство «Регіон-2001» пропонує найкращі умови співпраці для своїх клієнтів: вигідні тарифи, оперативність, гарантію якості на весь спектр заявлених послуг.

Ми завжди надамо послуги з переробки полімерів в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ