Переробка пластика - замовити в Україні

З року в рік збільшується виробництво пластика і виробів з цього матеріалу. У своїй життєдіяльності людина повсюдно використовує різні вироби з пластику, в результаті чого збільшується кількість відходів з даного матеріалу. Відомо, що пластик - це матеріал, який практично не розкладається природним чином, при його спалюванні в довкілля викидаються речовини найвищого класу небезпеки, які вивести з організму неможливо. Як наслідок - переробка пластика - необхідний захід, що дозволяє не тільки економити ресурси, але і зберігати навколишнє середовище.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001» є переробка відходів з пластика. В результаті застосування високотехнологічного обладнання та інноваційних технологій на виході в результаті переробки можна отримати вторинний пластик високої якості, сучасні покрівельні матеріали, шпагат та інші матеріали. Оформити замовлення на переробку пластику можна по телефону, який вказаний на сайті підприємства «Регіон-2001».

Основні етапи переробки пластику:
  • збір відходів;
  • сортування відходів з пластика по якості, кольору, ступеню забрудненості;
  • пресування пластикових відходів;
  • безпосередньо переробка матеріалів;
  • виробництво нової пластикової продукції.

Як правило, переробка пластика здійснюється з використанням наступних технологій: піроліз, гідроліз, гліколіз, метаноліз - найбільш поширений термічний спосіб переробки пластикових відходів, механічний рециклінг.

Вартість переробки пластику


ЗВПП «Регіон-2001» здійснює переробку пластику на найвигідніших для клієнта умовах. При оформленні замовлення можна буде обговорити вартість переробки пластику з представником підприємства. Цей параметр залежить від багатьох факторів і в кожному конкретному випадку обговорюється в індивідуальному порядку. «Регіон-2001» - надійний діловий партнер, співпраця з яким виправдає всі очікування.

Ми завжди надамо послуги переробки пластику в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ