Переробка паперу і картону - замовити в Україні

Практика переробки непридатного паперу і картону в Україні, як і в усьому світі, набуває все більшої популярності. Переробка паперу і картону дозволяє не тільки позбутися відходів, а й заощадити ресурси. Великою перевагою є можливість кілька разів переробляти картон в цілях отримання вторинної сировини. Однак ефективність процесу переробки зберігається не більше 5 циклів – далі - волокна втратили еластичність, зневоднені, деформовані, що не утворюють міцних зв'язків, тому після декількох рециклінгів картон і папір стають непридатними до подальшого використання. Слід зазначити, що попит на вторинний перероблений картон завжди залишається стабільно високим (порівняно з іншими видами пакувального матеріалу).

З метою найбільш ефективної переробки картон і паперові відходи спочатку проходять сортування за такими параметрами, як якість, колір, склад волокна, швидкість розпуску в воді та ін.

Технологічно процес переробки паперу і картону складається з таких етапів:

розпуск первинної сировини;
очистка макулатурної суспензії від різних забруднень і домішок;
додатковий розпуск маси з макулатури;
тонка очистка макулатурної суспензії.
З огляду на те, що сучасні різновиди картону і паперу мають у своєму складі безліч компонентів, що включають парафін, клей, віск, бітум, інші речовини. Тому для їх переробки необхідно використовувати спеціалізоване обладнання, а також інноваційні технології.

Вартість переробки паперу і картону


Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає професійні послуги в сфері переробки картону та паперу. Завод має потужну виробничу базу, яка дозволяє переробляти паперові відходи у великих обсягах. Вартість переробки паперу і картону залежить від різних факторів, тому в кожному конкретному випадку обговорюється в індивідуальному порядку. Зв'язатися з представником підприємства «Регіон-2001» та оформити замовлення на переробку картону та макулатури можна по телефону, який вказаний на сайті. «Регіон-2001» - висока якість, надійність, результат.

Ми завжди надамо послуги переробки паперу і картону в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ