Переробка автомобільних акумуляторів в Україні

Вік технічного прогресу визначається не найбільшими хорошими наслідками для навколишнього середовища. Так, різного роду акумулятори (зокрема - автомобільні) є одним з найнебезпечніших компонентів в цьому плані. Автоакумулятори містять кислоти, свинець, луги - це надзвичайно небезпечні речовини. Утилізація промислових кислотних і автомобільних акумуляторів в Україні стоїть дуже гостро. Довіряти таке відповідальне захід необхідно виключно професіоналам.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає повний спектр послуг у сфері утилізації різних автомобільних акумуляторів. Для надання всіх заявлених послуг завод має всі необхідні дозвільні документи та ліцензії. Довіряючи роботу професіоналам, ви можете сміливо розраховувати на досягнення бажаного результату в самі стислі терміни.

Безвідходна технологія переробки автоакумулятора передбачає виконання таких операцій:
  • сепараційне механізоване розділення акумуляторного брухту;
  • плавка в спеціальному казані отриманих металевих фракцій;
  • електротермічна плавка фракції оксісульфатної;
  • рафінування чорнового свинцю з подальшим отриманням товарних продуктів.

Вартість переробки автоакумулятора


Гнучка цінова політика підприємства «Регіон-2001» орієнтована на продуктивне взаємовигідне співробітництво, як з приватними фізичними особами, так і з оптовими замовниками. Замовлення можна оформити по телефону, представленому на сайті заводу. Компетентний представник підприємства «Регіон-2001» відповість на всі ваші запитання.

Ми завжди надамо послуги з переробки автомобільних акумуляторів в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ