Контейнер для відходів - замовити в Україні

Вивіз будівельного сміття і ТПВ є найважливішим компонентом в сфері життєдіяльності людини, така послуга за значимістю стоїть в одній лінійці з забезпеченням опалення, водопостачання та каналізації. Контейнери для відходів роблять процес прибирання, вивезення та утилізації різних відходів зручнішим, екологічним, ергономічним і безпечним. Різноманітність контейнерів для сміття дозволяє вибрати виріб для будь-яких потреб, пов'язаних з прибиранням будь-якого масштабу.

Ви хочете встановити якісний контейнер для відходів? Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» завжди готове запропонувати вам ефективне рішення. Щоб замовити контейнер для відходів, достатньо зателефонувати по телефону, розміщеному на сайті підприємства. Враховуючи побажання і потреби клієнта, кваліфікований менеджер допоможе підібрати найоптимальніший тип контейнера для відходів.

Особливості сучасних сміттєвих контейнерів

Як правило, для виготовлення контейнерів для збору ТПВ та будівельного сміття застосовується пластик і метал. Найбільш поширені металеві контейнери - це решітчаті корзини і оцинковані сталеві баки, місткість таких виробів становить від 750 л до 10 000 л. Металеві контейнери можна без побоювань експлуатувати практично в будь-яких умовах.

Відмінною особливістю контейнерів з пластика або євроконтейнерів є привабливий зовнішній вигляд, зручність використання, екологічність і доступна вартість. Для зручності транспортування такі вироби можуть бути оснащені спеціальними коліщатками.

Існує також класифікація виробів за розміром і призначенням.

Вартість на контейнер для відходів


ЗВПП «Регіон-2001» пропонує вам ефективні рішення позбавлення від сміття, дотримуючись при цьому всіх діючих санітарних вимог і норм. При замовленні установки контейнера попередньо обумовлюється місце його установки, узгоджується обсяг відходів і частоту вивозу сміття. Вартість на контейнер для відходів залежить від зазначених параметрів, а також самого типу контейнера.

Ми завжди надамо контейнери для відходів у містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ