Переробка сміття і відходів в Україні

Тверді побутові відходи та життєдіяльність сучасної людини - це два сполучених поняття. Від споживання як відновлюваних, так і невідновлюваних природних ресурсів кількість відходів і сміття неухильно збільшується. Якщо сьогодні в цілях збільшення переробки відходів і сміття не будуть прийняті радикальні заходи, завтра необоротне виснаження природних ресурсів матиме неминучі наслідки.

Для підтримки в належній чистоті територій потрібне прибирання і вивезення сміття та відходів з подальшою їх утилізацією та переробкою. Практикують безліч різних технологій переробки ТПВ, найбільш поширені такі:
  • попереднє сортування;
  • спалювання на спеціалізованих полігонах;
  • високотемпературний піроліз;
  • низькотемпературний піроліз;
  • засипка полігонів твердих побутових відходів;
  • біотермічне компостування - застосовується для відходів, які мають органічне походження.

Завдяки застосуванню професійного спеціалізованого обладнання, а також інноваційних технологій для переробки твердих побутових відходів можна отримувати затребувану цінну сировину, енергію і паливо зі звичайних відходів та сміття, ефективно вирішуючи при цьому проблему забруднення навколишнього середовища.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає повний спектр послуг з переробки та утилізації різних побутових і промислових відходів. Підприємство має відповідні ліцензії і дозвіл на надання послуг зазначеного типу. Низькі демократичні ціни, висока якість роботи, оперативність і надійність - основні принципи роботи ЗВПП «Регіон-2001». Географія діяльності підприємства включає не тільки Київ (область), а й охоплює всю територію України.

Вартість переробки сміття та відходів


Замовити послуги переробки відходів і сміття можна по телефону. Вартість замовлення в кожному конкретному випадку розраховується в індивідуальному порядку. Основними факторами, що впливають на вартість переробки відходів і сміття, є: обсяг сміття, віддаленість місця розташування відходів від полігону, тип переробки, якість кінцевого результату. З огляду на те, що злагоджена діяльність підприємства «Регіон-2001» організована та продумана до дрібниць, компанія пропонує клієнтам низькі тарифи і найвигідніші умови співпраці.

Переробка сміття і відходів - Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ