Вивіз пластикових пляшок в Україні

Вивіз пластикових пляшок в Україні не можна назвати чітко налагодженим процесом на сьогоднішній день. В країні поки не встановлена система штрафів, яка регламентує вивезення сміття, зокрема необхідність сортування відходів перед викидом. Так, практика сортування сміття вже давно є нормою життя в розвинених європейських країнах. Як правило, вивезення пластикової тари здійснюється централізовано з побутовим відходами з допомогою міських комунальних служб. Однак такий підхід не тільки не економічний і не раціональний, а й чреватий негативним впливом на навколишнє середовище, адже пластик відноситься до практично нерозпадаючихся відходів. Частково проблему утилізації пластикових відходів можна вирішити шляхом запровадження постійно діючих пунктів прийому даного матеріалу.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає професійні послуги в сфері вивезення та утилізації пластикових пляшок. Замовлення приймаються як від приватних фізичних осіб, так і від підприємств. Вивіз пластикових пляшок виробляється спецтехнікою підприємства - централізовано, без затримок, своєчасно. Оформити заявку на вивезення пластикових пляшок, які в результаті відправляються на переробку для отримання вторинної сировини, можна за телефоном, який вказаний на сайті підприємства.

Вартість вивозу пластикових пляшок


ЗВПП «Регіон-2001» - надійний діловий партнер з бездоганною репутацією. Підприємство забезпечує своїм клієнтам взаємовигідне співробітництво - вигідні тарифи, надійність, безпеку і своєчасність виконання замовлень. Вартість вивозу пластикових пляшок залежить від ряду факторів, тому точний показник вкаже менеджер підприємства при оформленні замовлення.

Ми завжди надамо послуги з вивезення пластикових пляшок з міст: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших міст і сіл України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ