Утилізація ПЕТ пляшок - замовити в Україні

Утилізація ПЕТ пляшок - надзвичайно затребувана послуга в даний час. Переробка пляшок із пластику дозволяє не тільки запобігти екологічній катастрофі, яка викликана скупченням відходів, а й заощадити первинну сировину, необхідну для виготовлення такої тари. Варто відзначити, що вторинна сировина, отримана за допомогою переробки ПЕТ пляшок в 3-5 разів дешевше, ніж первинна сировина. Сучасні технології виробництва ПЕТ-тари дозволяють використовувати не тільки первинну сировину в чистому вигляді, але і змішану зі вторинною сировиною в різних пропорціях.

Утилізація ПЕТ пляшок дозволяє отримати речовини для виробництва синтетичних ниток, волокон для килимів, геотекстилю та одягу. Класичними продуктами із вторинної ПЕТ є стрічка, а також лист для виготовлення коробок з пластмаси. Грамотна утилізація ПЕТ, зокрема - пляшок, це унікальна можливість перетворити відходи в доходи. ПЕТ-пляшка, колишня у використанні - це прекрасна сировина для виготовлення флексу. Незаперечною перевагою такої тари є можливість багаторазової переробки.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає повний спектр послуг у сфері утилізації ПЕТ пляшок. Виробничі потужності підприємства дозволяють переробляти великі партії відходів цілодобово. В Україні сьогодні діє не багато підприємств, які надають послуги в сфері переробки ПЕТ-тари. «Регіон-2001» своїм клієнтам пропонує взаємовигідне співробітництво. Оформити заявку на утилізацію ПЕТ-пляшок можна за телефоном, вказаним на сайті заводу.

Вартість утилізації ПЕТ пляшок


ЗВПП «Регіон-2001» здійснює прийом ПЕТ-пляшок на переробку за вигідною ціною. В результаті співпраці з підприємством ви не тільки позбудетеся від скупчень сміття, а й зможете непогано заробити. Географія діяльності заводу охоплює не тільки територію Києва та Київської області, а й всю територію України.

Ми завжди надамо послуги з утилізації ПЕТ-пляшок з доставкою з міст: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших міст і сіл України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ