Обладнання переробки ПЕТ - замовити в Україні

Сучасне обладнання для переробки ПЕТ являє собою автоматизовану високопродуктивну лінію для переробки чистої, а також сильно забрудненої тари в чисті пластівці і гранули, які можна використовувати як вторинну сировину для подальшої переробки в кінцеві матеріали та вироби з них. Базова переробна лінія складається з секції відмивання і подрібнення ПЕТ-тари, а також секції гранулювання пластівців.

Примітно, що обладнання для переробки ПЕТ-пляшок нездатне справлятися абсолютно з усіма відходами, тому перед завантаженням в агрегат необхідно здійснювати сортування відходів.

Існують певні обмеження по експлуатації обладнання для переробки ПЕТ:

Колір. Якщо переробці піддаватиметься різнобарвна тара, то і пластівці на виході будуть мати різний колір, а це - непридатна умова для виготовлення безбарвних або прозорих кінцевих продуктів.
Наявність ПВХ. Як правило, пляшки для рослинної олії виготовляються з ПВХ, проте за зовнішнім виглядом їх важко відрізнити від ПЕТ-тари. Примітно, що ПВХ в процесі термічної обробки пластівців розкладає ПЕТ, тому одночасно переробляти ПЕТ і ПВХ тару можна.
Метал - наявність такого матеріалу може стати причиною виходу з ладу установки для переробки ПЕТ.
Клей. ПЕТ тара перед переробкою повинна бути очищена від клею. Якщо ж в суміші з ПЕТ пластівців присутній водонерозчиннйх клей навіть в невеликій кількості, це впливає на колір полімеру в процесі подальшої обробки.

Вартість обладнання ПЕТ переробки


Вас цікавить обладнання для переробки ПЕТ недорого - заготівельно-виробниче підприємство «Регіон-2001» завжди готове запропонувати найбільш оптимальне рішення. Оформити замовлення можна в будь-який зручний час по телефону, який вказаний на сайті заводу. Надійність, висока якість сервісу, висока продуктивність обладнання - далеко не всі переваги співпраці з ЗПЧП «Регіон-2001».
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ