Переробка ПЕТ тари - замовити в Україні

Переробка ПЕТ тари є пріоритетним напрямком діяльності заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001». Завод успішно працює як з приватними фізичними особами, так і з підприємствами. Замовлення на переробку ПЕТ тари можна оформити на сайті підприємства в будь-який зручний час. Для цього достатньо скористатися контактним номером телефону.

Переробка ПЕТ тари: актуальність та особливості

Виробництво пакувальних матеріалів в даний час дуже добре розвинене. Для упаковки різних матеріалів і виробів в основному використовується метал, скло, картон (папір) і полімери. Тенденція до збільшення частки саме полімерної упаковки тільки зростає завдяки експлуатаційним властивостям такого матеріалу. З огляду на те, що збільшується виробництво ПЕТ-упаковки зростає кількість аналогічних відходів. Примітно, що такий тип упаковки на 100% підлягає утилізації.

Існують такі основні способи переробки ПЕТ-тари:
  • механічний;
  • хімічний;
  • термічний.

Речовини, отримані в результаті переробки, можуть бути використані для виробництва волокон для синтетичних ниток, килимів, геотекстилю та одягу, упаковки, конструкційного пластика, поліефорів, газоподібних і рідких палив, а також інших матеріалів.

Вартість переробки ПЕТ тари


ЗВПП «Регіон-2001» здійснює високоефективну переробку ПЕТ-тари з використанням сучасного обладнання, із застосуванням інноваційних технологій. Підприємство «Регіон-2001» - це вигідні тарифи, висока якість сервісного обслуговування, надійний результат. При оформленні замовлення менеджер скаже точну вартість переробки ПЕТ-тари.

Ми завжди надамо послуги з переробки ПЕТ-тари з доставкою з міст: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших міст і сіл України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ