Переробка пластикових пляшок - замовити в Україні

Скупчення різних пластикових пляшок - глобальна проблема практично всіх міст України. Відомо, що один міський житель щорічно виробляє близько 300 кг сміття, близько третини з цього обсягу становить поліетиленова тара. В поліетиленових пляшках зберігаються різні рідини - газовані і мінеральні води, пиво, квас, соки та ін.

Необхідність переробки пластикових пляшок обумовлюється не тільки значними обсягами скупчення таких відходів, а й тим, що для повного розкладання однієї пластикової ємності потрібно не менше 300-х років.

Продукт переробки пластикових синтетичних пляшок є сировинною базою для виробництва флекса. При правильній переробці пластик - це ланка нескінченного циклу переробки. Флекс - це пластівці різного кольору, сирий матеріал для виробництва нових пластикових ємностей, а також хімічного волокна, який є складовим компонентом сировини для випуску плівки, тротуарної плитки, пакувальної стрічки, черепиці, щетини для щіток.

Процес переробки пластикових пляшок складається з декількох етапів:
  • збір сировини, її сортування;
  • відділення пляшок і полівінілхлориду;
  • видалення сторонніх предметів з пластикової тари;
  • попереднє пресування сировини;
  • переробка сировини в чистий флокс за допомогою дроблення;
  • агломерація;
  • грануляція.

Вартість переробки пластикових пляшок


Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає професійні послуги в сфері переробки пластикових пляшок та інших відходів. Зробити замовлення послуг можна за телефоном, вартість переробки пластикових пляшок залежить від багатьох факторів, в кожному конкретному випадку обговорюється в індивідуальному порядку. Підприємство «Регіон-2001» - конкурентні ціни, високоякісний сервіс, своєчасність і надійність виконання замовлень, гарантії від підприємства-виконавця.

Переробка пластикових пляшок - Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ