Пункти здачі металобрухту в Україні

Свій внесок в запобігання екологічній катастрофі може зробити практично кожен. Це питання набуває максимальної актуальність, коли мова заходить про утилізацію сміття та різного роду відходів, зокрема - металобрухту. В Україні офіційно працює безліч пунктів прийому вторинної сировини на переробку, де кожен відповідальний громадянин має можливість отримати фінансову винагороду за свою свідомість, здавши той чи інший тип відходів на переробку. Виняток не складає і лом кольорових і чорних металів. Його застосування повторно дозволяє істотно економити ресурси, позбавляючись при цьому від нагромадження сміття.

Прийом металобрухту - профільний напрям діяльності заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001». Завод пропонує своїм клієнтам кращі умови співпраці - демократичні тарифи, своєчасність виконання замовлень, надійність, гарантію якості на весь спектр заявлених послуг.

Традиційно пункт прийому металобрухту складається з ангарів для зберігання кольорового і чорного брухту окремо.

Замовлення на прийом металобрухту можна оформити по телефону, який вказаний на сайті ЗВПП «Регіон-2001». Підприємство має всі необхідні дозвільні документи та ліцензії на надання всіх заявлених послуг.

Адреси пунктів прийому металобрухту


На сайті підприємства «Регіон-2001» представлений повний список адрес пунктів прийому металобрухту, що діють в Україні, які ведуть співпрацю з компанією «Регіон-2001». Безліч наших клієнтів вже переконалися в тому, що співпраця з підприємством - це завжди очікуваний результат.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ