Прийом брухту кольорового металу в Україні

Прийом брухту кольорового металу в Україні - однин з профільних напрямків діяльності заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001». Здача брухту кольорових металів дозволяє не тільки позбутися від виробів і матеріалів, які втратили свої споживчі властивості і зовнішній вигляд, але і отримати за це гарну грошову винагороду. Брухт кольорового металу відправляється на переробку для повторного використання у виробництві різних виробів і різних матеріалів.

Особливості брухту кольорових металів


Лом кольорових металів - це мідь і сплави міді (бронза, латунь), свинець, титан, алюміній і алюмінієві сплави, магній. Як правило, на пункти прийому вторинної сировини приймають відходи різних виробництв, комплектуючі побутової техніки, компоненти транспортних засобів які містять метал, кораблів, літаків.

Прийом брухту кольорового металу - це комплекс заходів, що включає:

  • безпосередньо прийом металобрухту;
  • сортування брухту кольорового металу;
  • переробка брухту;
  • утилізація металобрухту.

Прийом металобрухту здійснюється як з пункту прийому, так і на об'єкті клієнта. При необхідності фахівці підприємства «Регіон-2001» заберуть лом кольорових металів спецтехнікою з власного автопарку підприємства - цей нюанс необхідно узгодити при оформленні замовлення. Прийом замовлень здійснюється по телефону, який вказаний на сайті підприємства.

Вартість брухту кольорових металів

Вартість кольорового брухту визначається в результаті врахування багатьох факторів: так, має значення розмір, вага, хімічний склад брухту, наявність різних домішок. Умови доставки металобрухту також позначаються на загальній вартості оформлення замовлення, тому точний показник вам вкаже представник підприємства «Регіон-2001» при оформленні заявки.

Ми завжди надамо послуги з прийому кольорового металобрухту в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.


НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ