Прийом брухту алюмінію в Україні

Прийом брухту алюмінію в Україні - надзвичайно затребувана послуга на сьогоднішній день. Така тенденція обумовлена в першу чергу тим, що алюміній застосовується для виготовлення широкого асортименту різних виробів. Алюміній по праву можна назвати унікальним металом завдяки його унікальним експлуатаційним властивостям: легкість поєднується зі значною міцністю, матеріал характеризується стійкістю до дії корозії, відмінною пластичністю, високою електро- і теплопровідністю, а також невисокою вартістю в порівнянні з іншими кольоровими металами.

Прийом брухту алюмінію на переробку здійснюється спеціалізованими пунктами прийому вторинної сировини. У подальшому матеріал відправляється на переробку. В даний час автомобільна промисловість - основний споживач вторинного алюмінію. До якості вторинної сировини висуваються досить високі вимоги, тому процес переробки довіряти необхідно виключно професіоналам.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» здійснює прийом алюмінію дорого. Прийом металу здійснюється спеціалізованими пунктами прийому, з якими завод веде співпрацю, можливий також виїзд представників підприємства на об'єкт до замовника (як правило, така необхідність виникає тоді, коли замовник не має спецтехніки для доставки металобрухту на підприємство з переробки алюмінію або до пункту прийому металу) ,

Пункти прийому брухту алюмінію


На сайті заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001» представлений повний список пунктів прийому брухту алюмінію, з якими завод веде співпрацю. Звернувшись за будь-якою із зазначених адрес, ви зможете вигідно здати лом алюмінію. По телефону можна оформити заявку на прийом алюмінію, дізнатися точну вартість, а також умови прийому зазначеного матеріалу на переробку.

Ми завжди надамо послуги з прийому брухту алюмінію в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ