Де в Україні здати металобрухт

Переробка металобрухту виправдана в першу чергу економічним аспектом, а також економією ресурсів на виробництво первинного сировини (малорентабельним, витратним і вельми трудомістким процесом є видобуток залізної руди, її переробка та збагачення). У металургійній промисловості України металобрухт - найважливіша сировинна складова. Саме тому по всій території країни зосереджені спеціалізовані пункти прийому металобрухту. Існують такі різновиди такого матеріалу:

лом чорних металів (нержавіючий, чавунний, залізний);
лом кольорових металів (лом титановий, алюмінієвий, напівпровідниковий, магнієвий, свинцевий, лом мідних сплавів і т.д.);
лом дорогоцінних металів (золото, платина, срібло).
Залежно від розмірів лом металу буває негабаритним і габаритним. Цей параметр також визначає вартість прийому матеріалу. Цінова різниця пояснюється тим, що негабаритний брухт вимагає подальшої додаткової обробки.

Збір, підготовка, сортування, очистка і доставка металобрухту припускає використання унікальних технологій, що дозволяють досягти максимальної ефективності переробки брухту металів, зберігаючи при цьому високу якість сировини.

Основні етапи переробки металобрухту:
  • Збір.
  • Сортування металів в залежності від складу і типу.
  • Інспекція - перевірка на правильність сортування.
  • Плавлення.
  • Охолодження.

Заготівельно-виробниче приватне підприємство «Регіон-2001» надає професійні послуги в сфері переробки та утилізації різних відходів і матеріалів. Якщо ви хочете вигідно здати металобрухт, зв'яжіться з представником підприємства по телефону, який вказаний на сайті компанії.

Вартість здачі металобрухту


Вартість здачі металобрухту залежить від багатьох факторів, головними є якість шматків металобрухту, його вид, а також сорт металу, з якого виготовлено виріб, який відправлятиметься на переробку. В пунктах прийому металобрухту від ЗВПП «Регіон-2001» вартість матеріалів нижче середньоринкової. Підприємство пропонує найвигідніші умови співпраці для своїх клієнтів, забезпечує гарантію якості на весь спектр заявлених послуг, практикує гнучку систему знижок.

Прийом металобрухту - Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інші міста і села України.НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ