Пункти прийому макулатури в Україні

Про культурний рівень населення тієї чи іншої країни багато що говорить вміння справлятися зі сміттям та іншими відходами. В даному випадку мова йде не тільки про своєчасної та ефективної утилізації сміття, а й про можливість переробляти відходи, отримуючи при цьому вторинну сировину.

Переробка макулатури - можливість врятувати деревину - один з найцінніших видів сировини. Зазначений процес дозволяє повернути у вторинне виробництво нову паперову продукцію.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності заготівельно-виробничого приватного підприємства «Регіон-2001» є переробка і утилізація сміття, зокрема - паперових відходів. Підприємство веде плідну співпрацю з пунктами прийому макулатури, працюючими по всій території України, а також заводами, які переробляють макулатуру. Якщо ви хочете не тільки позбутися паперових відходів, а й зберегти деревину, заробивши при цьому, звертайтеся. Фахівці підприємства «Регіон-2001» швидко зорієнтують, де розташований найближчий пункт прийому макулатури, а також, яким чином можна здати матеріали для подальшої переробки.

Режим роботи пунктів прийому макулатури


Знаючи режим роботи пунктів прийому макулатури, можна здати більшу кількість сировини. ЗВПП «Регіон-2001» має власний автопарк спецтехніки і вантажних автомобілів, тому доставка макулатури до найближчого пункту прийому буде виконана в самі стислі терміни. Послугами підприємства можна скористатися, якщо є необхідність здати макулатуру в Києві (області), а також в інших містах України. Замовлення можна оформити по телефону, який вказаний на сайті компанії.

Ми завжди приймемо і доставимо макулатуру в містах: Київ, Бровари, Бориспіль, Баришівка, Чернігів, Кіпті, Ніжин, Козелець, Носівка, Бобровиця, Остер, Згурівка, Яготин та інших містах і селах України.
НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ